دریافت@پروپوزال بررسی اثر تعطیلات در بازار بورس اوراق بهادار تهران@

پروپوزال بررسی اثر تعطیلات در بازار بورس اوراق بهادار تهران|31014993|cbk50317370|پروپوزال بررسی اثر تعطیلات در بازار بورس اوراق بهادار تهران ,پروپوزال ,بررسی اثر تعطیلات در بازار بورس اوراق بهادار تهران
هم اکنون فایل با موضوع پروپوزال بررسی اثر تعطیلات در بازار بورس اوراق بهادار تهران آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

پروپوزال بررسی اثر تعطیلات در بازار بورس اوراق بهادار تهران
دارای 39صفحه وبا فرمت ورد وقابل ویرایش می باشد.

عنوان پروپوزال: بررسی اثر تعطیلات در بازار بورس اوراق بهادار تهران
تعداد صفحه: 39صفحه
فونت: B ZAR
فاصله سطرها: 1.15
منابع فارسی و لاتین: دارد
پرسشنامه و ضمائم: دارد
بندهای
پروپوزال: عنوان، مقدمه، بیان مسئله، اهمیت و ضرورت تحقیق، اهداف پژوهش
(هدف اصلی، اهداف جزئی)، فرضیه های پژوهش، تعریف مفاهیم پژوهش (تعریف
مفهومی، تعریف عملیاتی)، روش تحقیق، طرح پژوهش، ابزار اندازه گیری، روش
تجزيه و تحليل داده ها و...

پروپوزال مدیریت
بررسی اثر تعطیلات در بازار بورس اوراق بهادار تهران
مقدمه
مدیریت مالی جدید، با بررسی تئوری بازار کارا، بی‌قاعدگی‌های تقویمی مانند اثر روزهای معاملاتی هفته، اثر آخر هفته، اثر آخر سال و نیز اثر تعطیلات را در بازارهای مالی شناسایی و مورد تأکید قرار داده است و از این طریق کارایی بازار مالی را به چالش کشیده است. در بازار کارا اطلاعات مربوط به بازار و یکایک سهام در دسترس همه است. از این‌رو کسی نمی‌تواند به‌طور مرتب بازده اضافی کسب کند. اثرات تقویمی موجب ایجاد بازدهی‌هایی می‌شوند که متناسب با ریسک نیستند. این تحقیق بر آن است وجود اثر تعطیلات را به‌عنوان یکی از اثرات تقویمی شناخته شده در دنیا، در بازار سهام تهران بررسی کند.
تبیین موضوع تحقیق
شواهد تجربی فراوانی در نقاط مختلف دنیا، حکایت از وجود الگوهای تکرارپذیر در طول زمان دارد. این امر با مفاهیم بازار کارا و تئوری‌های مرتبط با آن سازگار نیست. اساس و بنیان مفهوم کارايی بازار و تئوری‌های نوین مالی، بر غیرقابل پیش‌بینی بودن رفتار بازار در بلندمدت بنا نهاده شده است. جمع کثيری از محققین در سال‌های اخیر، ریشه‌ی این پدیده‌ها را در مباحث مالی رفتاری جست‌وجو می‌کنند. یکی از معروف‌ترین این روندها بی‌نظمی‌های دوره‌ای است که توجه خود را به کشف روندهای دوره‌ای موجود در بازار معطوف می‌سازد. در بین این بی‌نظمی‌های دوره‌ای که مورد بررسی قرار گرفته‌اند، اثرات تقویمی جایگاه ویژه‌ای را به خود اختصاص داده‌اند. اثرات تقویمی توجه خود را به بررسی رفتار بازار در اوقات مختلف سال (از جمله اثر ابتدای سال (اوقات مختلف ماه (شامل اثر گردش ماه ) اوقات مختلف هفته (اثر روزهای هفته و اثر آخر هفته ( و روزهای قبل و بعد از تعطیلات رسمی (اثر تعطیلات ( معطوف می‌سازد. (حساب تعطیلات رسمی از تعطیلات آخر هفته جدا است.)


مطالب دیگر:
📚مقایسه و بیان ژن‌های آنتی‌پورتر، طبقه بندی ژنوتیپ‌ها و بررسی میزان مقاومت آنها به شوری📚آشنایی با موتورهای احتراقی و طراحي اجزاء سيستم سوخت رساني📚بررسی ضرورت و روش تدوين استراتژي نانوتكنولوژي براي فنآوري مخابرات الكترواپتيك كشور📚آشنایی با روستاي سنگ بن (طالقان)، ویژگیها، طبیعت، فرهنگ و اقتصاد آن📚نگاهی به شرکت های متوسط و کوچک و نقش تجارت الکترونیک در آنها و توسعه و حمایت از تجارت الکترون📚آشنایی با روشهای آبیاری و مزایا و ضرورت استفاده از آبیاری تحت فشار و دستور العمل نگه داري و ب📚قضاوت شورايي و هيات منصفه در سيستم حقوقي اسلام و مقايسه اجمالي هيات منصفه در حقوق ايران و انگ📚آشنایی با مباحث تابع، مجانبها و رفع ابهام در ریاضیات📚آموزش ورزش اسکی روی برف و تکنیک های آن📚آموزش برنامه اکسل، شروع کار، ذخیره و ویرایش فایلها و نمورادها📚آشنایی با برنامه پاورپوینت و آموزش آن📚آموزش نماز و بخش های مختلف آن📚آشنایی با نرم افزار فتوشاپ و ابزار و آموزش آن📚آشنایی با آموزه‌هاي تربيتي در مثنوي و تطبيق آن با روانشناسي نوين و معاصر📚آشنایی با بازی تنیس و قوانين و مقررات آن📚آزمایشگاه مقاومت مصالح و مفاهیم اولیه و بررسی رفتار تغییر شکل فلزات در مقابل نیروی کششی📚آشنایی با مبحث معادلات دیفرانسیل مرتبه اول و دوم و بالاتر📚آشنایی باانتگرال گيري، تئوري تابع پيچيدگي و انتگرال هاي مركب📚آشنایی با گیاهان دارویی استان زنجان📚آشنایی با جریان الکتریکی در برق و مشخصات و اجزای آن📚مدیریت کافی نت و نرم افزارهای مورد نیاز آن و مختصری بر مفاهیم شبکه📚مرمت ، تعمیر و نگهداری فضای شهری و سطح تراززیرپی و نشست پی در اثر سستی خاک📚آشنايي با مرمت ابنيه و روشهای آن📚طراحی نیمکت پارک در تهران به توجه به مشکلات و نیازها📚آشنایی با معماری مساجد در ایران در طول تاریخ