دریافت@دو فصل از تحقیق اثر محافظه کاری بر سودآوری آتی در شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار@

دو فصل از تحقیق اثر محافظه کاری بر سودآوری آتی در شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار|34021718|cbk50317370|اثر محافظه کاری بر سودآوری,سودآوری شرکت ها,تحقیق اثر محافظه کاری بر سودآوری,تحقیق سودآوری شرکت ها,بورس اوراق بهادار,تحقیق بورس اوراق بهادار,مقاله بورس اوراق بهادار,پایان نامه بورس اوراق بهادار,دانلود پایان نامه بورس اوراق بهادار,دانلود تحقیق
هم اکنون فایل با موضوع دو فصل از تحقیق اثر محافظه کاری بر سودآوری آتی در شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود دو فصل از پایان نامه با موضوع اثر محافظه کاری بر سودآوری آتی در شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران،در قالب word و در 33 صفحه، قابل ویرایش، شامل:

فصل اول: کلیات تحقیق
چکیده
مقدمه
بیان مسأله
اهمیت و ضرورت تحقیق
هدف تحقیق
فرضیه های تحقیق
قلمرو تحقیق
استفاده کنندگان تحقیق
تعریف واژه ها و اصطلاحات
خلاصه فصل

فصل دوم: مبانی نظری تحقیق و پیشینه تحقیق
مقدمه
مبانی نظری تحقیق
مفهوم محافظه کاری و تاریخچه آن
محافظه کاری در گزارشگری مالی
دیدگاه موافقان و مخالفان پدیده محافظه کاری
ارزیابی میزان محافظه کاری
معیار خالص دارایی ها
محافظه کاري به عنوان معیاري براي کیفیت سود
استانداردهای حسابداری ایران و محافظه کاری
ارزیابی سودآوری شرکت
رشد و سودآوری شرکت
اندازه شرکت، سودآوری و محافظه کاری
تئوری رشد
پیشینه تحقیق
پیشینه خارجی
پیشینه داخلی
خلاصه فصل


چکیده پایان نامه:محافظه­ کاری یکی از اصول قدیمی ارزشیابی اقلام حسابداری در شرایط عدم اطمینان محسوب می­شود. در طول سال­ها با وجود آن­که این اصل همواره مورد انتقاد قرار گرفته، اما ماندگار شده است و جالب­تر آنکه در طول 30 سال گذشته میزان استفاده از آن در اندازه­گیری و گزارشگری مالی افزایش یافته است(کرمی و همکاران، 1389). در این تحقیق، برای اندازه گیری محافظه­کاری از معیار مبتنی بر ارزش بازار استفاده شده است. از آنجا که تصمیمات سرمایه­گذاری به طور مستقیم قابل مشاهده نیستند از معیار جریان نقد عملیاتی تعدیل شده به منظور بررسی منافع محافظه ­کاری و صحت رابطه موجود بهره گرفته شده است.

پژوهش حاضر به دنبال اثر محافظه­ کاری بر سودآوری آتی می­باشد، جامعه آماری این تحقیق شرکت­های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران است، که بر اساس شرایط در نظر گرفته شده برای انتخاب نمونه، 261 شرکت طی دوره 1388 تا 1390، انتخاب گردید. هدف از تحقیق حاضر پاسخ به این سؤال است که آیا محافظه ­کاری عامل موثری در تعیین سودآوری محسوب می­شود؟ نتایج تحقیق حاکی از آن است که بین محافظه­ کاری و سودآوری آتی رابطه مثبت و معناداری وجود دارد، بدین معنی که شركت­هايي كه گزارشگري محافظه­ كارانه­ تري دارند، به انجام سرمايه­ گذاري كاراتر و سودآورتري مي­پردازند.


مطالب دیگر:
📚پاورپوینت محاسبات شبکه ای📚پژوهش کار آفرینی طرح احداث گلخانه هیدروپونیک📚پاورپوینت شاخصهای ملی سلامت📚پاورپوینت تغذیه و هرم غذایی📚پاورپوینت شیوه های پیشگیری از بارداری📚نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها در یک بررسی تطبیقی📚پاورپوینت چند درس آموزنده از حلزون📚پژوهش کار آفرینی طرح آرایشگاه زنانه📚پژوهش کار آفرینی طرح ایجاد مجتمع خدمات فناوری اطلاعات📚راهنمای پرداخت شهریه دانشجویان دانشگاه پیام نور📚پژوهش کار آفرینی طرح تأسیس کارخانه سنگبری📚پاورپوینت سیستم ادراری – تناسلی📚پژوهش کار آفرینی طرح تاسیس مدرسه 2 زبانه📚پژوهش کار آفرینی طرح تفصیلی احداث کارخانه نساجی📚پژوهش کار آفرینی طرح تولید حوله📚مذاکرات تجاری و سازمانی📚پژوهش کار آفرینی طرح تولید خودكار📚پژوهش کار آفرینی طرح تولید لوله های پلیمری📚پنکه سقفی (زیر نظر شرکت پارس خزر )📚پروژه کار آفرینی طرح تولید طناب پلاستیکی📚تكنیك ها و روش های افزایش خلاقیت📚زندگینامه چند تن از كارآفرینان موفق جهان📚طرح توجیهی تولید رنگهای صنعتی و ساختمانی شركت مهررنگ📚طرح توجیهی تولید سیمان📚طرح توجیهی روغن نباتی شادگل