دریافت@تحقیق تاریخچه بورس اوراق بهادار در ایران@

تحقیق تاریخچه بورس اوراق بهادار در ایران|39021789|cbk50317370|تاریخچه بورس اوراق بهادار در ایران,, دانلود تحقیق تاریخچه بورس اوراق بهادار در ایران,, پاورپوینت تاریخچه بورس اوراق بهادار در ایران,, تحقیق در مورد تاریخچه بورس اوراق بهادار در ایران,, تحقیق درباره تاریخچه بورس اوراق بهادار در ایران,, تحقیق راجع,,,
هم اکنون فایل با موضوع تحقیق تاریخچه بورس اوراق بهادار در ایران آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود تحقیق با موضوع تاریخچه بورس اوراق بهادار در ایران،
در قالب Word و در 38 صفحه قابل ویرایش.


بخشی از متن تحقیق :
بورس اوراق بهادار تهران در سال ۱۳۴۶ تاسیس گردید. این سازمان از پانزدهم بهمن ماه آن سال فعالیت خود را با انجام چند معامله بر روی سهام بانك توسعه صنعتی و معدنی آغاز كرد.
سابقه بورس اوراق بهادار در جهان متجاوز از ۴۰۰ سال است.
بورس اوراق بهادار تهران در سال ۱۳۴۶ تاسیس گردید. این سازمان از پانزدهم بهمن ماه آن سال فعالیت خود را با انجام چند معامله بر روی سهام بانك توسعه صنعتی و معدنی آغاز كرد. در پی آن سهام شركت نفت پارس ، اوراق قرضه دولتی ، اسناد خزانه ، اوراق قرضه سازمان گسترش مالكیت صنعتی و اوراق قرضه عباس آباد به بورس تهران راه یافتند. اعطای معافیت های مالیاتی شركت ها و مؤسسه های پذیرفته شده در بورس در ایجاد انگیزه برای عرضه سهام آنها ، نقش مهمی داشته است.
طی ۱۱ سال فعالیت بورس تا پیش از انقلاب اسلامی در ایران تعداد شركت ها، بانك ها و شركت های بیمه پذیرفته شده از ۶ بنگاه اقتصادی با ۲/۶ میلیارد ریال سرمایه در سال ۱۳۴۶ به ۱۰۵ بنگاه با بیش از ۲۳۰ میلیارد ریال در سال ۵۷ افزایش یافت. همچنین ارزش مبادلات در بورس از ۱۵ میلیون ریال در سال ۱۳۴۶ به بیش از ۱۵۰ میلیارد ریال در سال ۱۳۵۷ افزایش یافت...مطالب دیگر:
📂تحقیق در مورد مزاح از ديدگاه روايات 27 ص 📂تحقیق در مورد مبدلهای صفحه ای CBE 29 ص 📂تحقیق در مورد مدیریت کامل 📂تحقیق در مورد مسجد ایاصوفیه 📂تحقیق در مورد مروري بر تحولات نظام بودجه‌ر 📂تحقیق در مورد مسجد جامع تاريخی اصفهان و يرد 28 ص 📂تحقیق در مورد مشاهیر حسابداری ایران 30 ص 📂تحقیق در مورد معاد 114 ص 📂تحقیق در مورد معرفي كامل قطعات سخت افزاري همراه با عكس 44 ص 📂تحقیق در مورد مفاهيم اوليه برنامه نويسی در دات نت85ص 📂تحقیق در مورد مهارت های ده گانه زندگی 📂تحقیق در مورد مواد تابعي 13 ص 📂تحقیق در مورد مواضع مغالطه بيروني 18 ص 📂تحقیق در مورد موبایــل متیـــن 📂تحقیق در مورد موانع صادرات مركبات 64 ص 📂تحقیق در مورد میزان علاقه به مطالعه 📂تحقیق در مورد میکروسکوپ 28 ص 📂تحقیق در مورد نباتات علوفه‌اي 24 ص 📂تحقیق در مورد نجوم120 📂تحقیق در مورد نسخه فرهنگي امنيت ملي 📂تحقیق در مورد نرمش و كمردرد 📂تحقیق در مورد نقش حسابداري مالياتي در توسعه اقتصادي 📂تحقیق در مورد نقش صادرات در اقتصاد ایران با تاکید بر الگوی بخش کشاورزی 16 ص 📂تحقیق در مورد نقش عوامل محیطی در عملکرد ورزشکاران 📂تحقیق در مورد نگاهي به قابليت‌هاي فني و محتوايي جامع فقه اهل البيت